Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dap Yapı'dan 2018'de 4 yeni proje müjdesi

Başarılı bir yılı geride bırakan Dap Yapı yeni yılda 4 yeni projeye start verecek. Projelerden biri Pendik’te içinde okul, hastane, cami bulunan dev bir proje olacak.

2017 yılı içerisinde ürettiği doğru alandaki projelerle sektörde adından söz ettirmeyi sürdüren Dap Yapı 2018 yılında da 4 yeni proje için harekete geçecek. Yeni yılda yeni projelerle geleceğini açıklayan firmanın İstanbul Anadolu yakasının gelişen ve yenilenen ilçesi Pendik’te adeta küçük bir kasabayı andıran dev bir proje üretme hedefi de bulunuyor.

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda 2017’nin ilk 11 ayında 1 milyar 20 milyon TL yaptıklarını açıkladı ve 2017 yılını 1 milyar 100 milyon TL ciro ile kapatacaklarını söyledi.

Pendik’e dev bir proje geliyor

2018’de 4 yeni projeye başlamaya düşündüklerini açıklayan Yılmaz, “İstanbul’da Pendik’te bir projemiz olacak. Şu anda mimari tasarım çalışmaları devam ediyor. Pendik’te içinde okulu, camisi, oteli, AVM’si ve hastanesi olan küçük bir kasaba kuracağız. Türkiye’de bunun bir başka örneği daha yok. Beykoz’da bir projemiz olacak. Maslak’ta da arazi geliştirmemiz devam ediyor. İzmir projemizi de yetiştirirsek 2018’de 4 yeni projemiz olacak” şeklinde konuştu.

Çeşme’de sektöre kazandırdıkları proje hakkında detaylar paylaşan Yılmaz, “İzmir bizim için çok önemli bölge. İstanbul dışındaki ilk projemiz. Dap İzmir projemizde 707 adet konut var. Bunların 411 tanesinin sözleşmesi yapıldı, satışı kapatıldı. Diğerlerinin satışı devam ediyor. İzmir’de sadece bir proje ile kalmak istemiyoruz. En az üç proje geliştireceğimizi söylemiştik. Şu anda 3 tane araziyi geliştirdik. Yine Çeşme’de arazimiz var. Orada uluslararası bir proje geliştirmek istiyoruz. Dünyaya örnek olacak ve İzmir’e yakışan bir proje geliştirmek istiyoruz. “

İstmarina AVM Mart ayından itibaren ziyaretçilerini ağırlayabilecek

İstmarina’da teslimlere başladıklarını duyuran Ziya Yılmaz, “ Her gün yüze yakın teslim yapıyoruz. AVM’nin açılışını 2018’in 3.ayında yapacağız. Anadolu Yakası’nın en lüks AVM’si olacak. Denize 700 metre cephesi var. Türkiye’de böyle bir AVM başka yok. İyot kokusunu alabileceğiniz Türkiye’deki tek AVM”dedi.

İstmarina projesinde rekor geri dönüş: ‘Yüzde 250 kazandırdı’

Yılmaz, “Toplam bin 600 konut ve ofisten sadece son 40 daire kaldı. Proje ortalama yüzde 250 civarı prim yaptı. 4 bin 500 TL’ye daire almışlardı bugün aynı daire 14-15 bin TL. 17 bin -18 bin TL’ye kadar daire var. Projenin sadece alt yapı yatırımına 45 milyon yatırdık. Burası hastane ve AVM açıldıktan sonra daha da değerlenecek” diye konuştu.