Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Yapı'dan hemen tapu ve 1 yıl kira garantisi!

Türkiye gayrimenkul sektörünün nitelikli isimlerinden DAP Yapı yurdun prestijli noktalarındaki projelerinde hemen tapu teslimi ve 1 yıl kira garantisi avantajı sunuyor.

Türkiye'deki konut sektörünün en önemli temsilcileri arasında yer alan DAP Yapı tarafından konut satın almak isteyen vatandaşlara adeta çifte bayram avantajı sunuluyor. DAP Yapı tarafından İstanbul ve İzmir'de sektöre kazandırılan prestijli konut projelerinde hemen tapu tesimi, 1 yıl kira garantisi ve 40 ay senetle ödeme gibi çok büyük fırsatlar sunuluyor.

Ramazan Bayramı’na günler kala konut sektöründe bayram ettirecek ataklar da art arda gelmeye devam ediyor. Bayram sürprizlerinin en önemlilerinden bir tanesi de gayrimenkul sektörünün güven ve kalite vaat eden isimlerinden DAP Yapı oldu. DAP Yapı sunduğu çok özel konut satın alma imkanları ile bayram coşkusunu ikiye katlıyor.

Hemen tapu teslimi, 1 yıl kira garantisi ve 40 ay senet imkanları sunuluyor

Kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunarak uygun koşullarda binlerce vatandaşı konut sahibi yapan DAP Yapı tarafından 2018 yılı Ramazan Bayramı’na özel bir kampanya geliştirildi. DAP Yapı’nın bayram kampanyası kapsamında hemen tapu, 1 yıl kira garantisi gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

Son tarih 30 Haziran 2108!

30 Haziran tarihine kadar devam edecek konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil olan DAP Yapı projelerinde bu indirime ek olarak bir de hemen tapu, 40 ay senet, 1 yıl kira garantisi gibi çok özel imkanlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

İstanbul ve İzmir'de yer alan prestijli kkonut projeleri

DAP Yapı tarafından İstanbul’un önemli noktalarında konut sektörüne kazandırılan prestijli konut projeleri İstMarina, Teras Kule, Adam Kule ve Taksim Petek Residence projeleriyle 2019 sonunda teslim edilecek Validebağ Konakları ve İzmir Bornova’da inşası süren DAP İzmir’de hemen tapu ve 1 yıl kira garantisi avantajı sunuluyor. Bu ayrıcalıkların yanı sıra konut seferberliği kapsamındaki peşin ve kredili alımlarda konut bedeli üzerinden yüzde 20 indirim uyguluyor.

Ramazan Bayramı'nda satış ofislerine davetlisiniz!

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamına alınan İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Validebağ Konakları ve DAP İzmir projelerinin İstanbul ve İzmir’de yer alan satış ofisleri Ramazan ayı süresince hizmet veriyor olacak.