Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Yapı'nın yeni projesi Taksim Petek Residence görücüye çıktı

DAP Yapı'nın hemen teslim durumdaki projesi Taksim Petek Residence'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projeden aylık 2 bin 500 dolar taksitle konut sahibi olunabiliyor.

DAP Yapı imzasıyla İstanbul'un eğlence ve kültür merkezi Taksim'de hayata geçirilen Taksim Petek Residence, 17 Mayıs Salı günü, Divan İstanbul’da gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı. Konut, ofis ve ticari ünitelerin yer aldığı karma proje bal peteği motifli mimarisiyle dikkat çekiyor. Tamamı balkon ve teraslı projede 112 rezidans daire, 15 ofis ve 5 mağaza yer alıyor.

Hemen teslim durumdaki Taksim Petek Residence'dan daire sahibi olmak isteyenler 72 ay sıfır faiz avantajından yararlanabiliyor. Metrekaresi 7 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projeden ayda 2 bin 500 dolarlık taksitlerle daire satın alınabiliyor. Toplamda 132 bağımsız bölümün yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan dairelerin büyüklükleri 103 metrekare ile 239 metrekare arasında, ofislerin büyüklükleri 92 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor. Ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.

Lüks sosyal donatılarıyla dikkat çeken projede fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, toplantı odaları, sauna ve jakuzinin yanı sıra kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor.

Yüzde 58'inin satışı tamamlandı

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Taksim Petek Residence, DAP Yapı’nın geliştirdiği diğer projelerde olduğu gibi tasarımı ve mimarisi kadar sunduğu lüks ve konforlu yaşam alanlarıyla tercih ediliyor. DAP Yapı olarak sıra dışı ve hakkında konuşulacak mimarilere sahip projeler geliştiriyoruz. Projemizi tasarlarken arılardan esinlenerek Gaudi’nin eserlerine benzeyen çok özel bir proje hayata geçirdik. Reklam ve tanıtım yapmadan projemizin yüzde 58’inin satışını tamamladık. Taksim’in göbeğinde inşaatı tamamlanmış ayrıcalıklı bir projeyi 2 bin 500 dolar taksitle satışa sunuyoruz. Arılar altıgen yuvacıklar yaparak mevcut alanı en iyi şekilde değerlendiriyor, böylece en az balmumuyla hafif fakat sağlam petekler yapabiliyor ve peteğin içine maksimum miktarda bal depolayabiliyorlar. Bal peteğinin oluşması tam anlamıyla mimari bir şaheser” dedi.

Yatırımcısına yüksek prim sağlayacak

İstanbul’un merkezinde kaliteli ve lüks bir proje daha geliştirdiklerini belirten Ziya Yılmaz, “İstanbul’un kültür ve tarihi dokusunun, eğlencenin, alışverişin, lüks otellerinin merkezi konumundaki Taksim’de yer alan Petek Residence kendisine özel mimarisi ile bölgesine de değer katıyor. Beyoğlu, İstiklal ve Taksim üçgeninde dinamik ve elit bir yaşamın sunulduğu Taksim Petek Residence, iş, yaşam ve eğlence alanlarına olan yakınlığıyla lüks, ferah ve prestijli yaşam isteyenlere mükemmel bir yatırım imkânı sunuyor. Petek Residence daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcısına yüksek prim sağlayacak. Hemen teslim ve lansman avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz. İstanbul’un her yerine ulaşılabilecek bir konumda olan projemiz bu kapsamda yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun talep görüyor” diye konuştu.