Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

“Değerli yaşam”ın yeni adresi Livin İzmir

Cengiz İnşaat tarafından üretilen ilk markalı konut projesi Livin İzmir ‘değerli yaşam’ sloganıyla yükseliyor.

‘Değerli yaşam’a vurgu yapan reklam filmiyle dikkat çeken Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından üretilen ilk markalı konut projesi olmasıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en güvenilir ve öncü inşaat firmalarından bir tanesi Cengiz İnşaat tarafından sektörde gerçekleştirilen ilk markalı konut projesi olması bakımından dikkat çeken Livin İzmir projesi yeni reklam filmiyle ‘değerli yaşam’ vurgusu yapıyor.

Livin İzmir’in ilk reklam filmi televizyon, dijital mecralar ve birçok kanalda seyircisiyle buluştu bile. Livin İzmir’in ilk reklam filminde öncelikli olarak ‘değerli yaşam’ vurgusu yapılarak hayatı daha değerli ve yaşanabilir kılan önceliklere dikkat çekiliyor.

Yirmibirgram Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen Cengiz İnşaat’ın ilk markalı konut projesi Livin İzmir’in ilk reklam filminde pahalı bir mücevher güzel bir gülüşle, tasarım bir saat sevdiklerimizle geçirilen zamanla, paha biçilmez bir sanat eseri küçük bir kızın yaptığı resimle ve son model bir araba eve ulaşmanın keyfiyle karşılaştırılıyor.

Yaşamın 2019 yılında başlaması beklenen Livin İzmir projesinde Türkiye’nin ilk değerli yaşam merkezi bulunuyor. Projede yer alan merkezde iyilik, düşünce, estetik, üretkenlik ve beraberlik şeklinde 5 temel ifadeye yer veriliyor.

Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından üretilen ilk markalı konut projesi olma özelliğiyle İzmir’in Mavişehir lokasyonunda yükseliyor. Günün her saatini dolu dolu değerlendiren, proje sakinlerini birlikte paylaşım içinde olmaya davet eden, değerli şeyleri günlük yaşamdan eksik etmeyen bir yaşam alanı sunulan Livin İzmir konut projesinde sakinlerin sosyal hayatın içinde olması isteniyor.

Livin İzmir projesinden konut satın alanlara komşularıyla sürekli buluşma ve birlikte kişisel gelişim aktiviteleri yapabilecekleri alanlar oluşturma imkanı sağlanıyor.