Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekar Asmalı Hayat'ın ilk etabında yaşam başladı

Dekar Yapı'nın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Dekar Asmalı Hayat projesinde ilk etabında teslimleri gerçekleşti.

İstanbul'da bahçeli bir ev hayal edenlerie sahip olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürme mottosuyla hayata geçirilen Dekar Asmalı Hayat'ın ilk etabında sona gelindi. Dekar Yapı'nın Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Dekar Asmalı Hayat'ın ilk etap teslimleri tamamlandı ve projede hayat başladı.

Satışlarının yüzde 85’i tamamlanan projede 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut satışa sunuluyor. Toplam 244 bahçeli evin yer aldığı projede, her evin 30 ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Dekar Asmalı Hayat, E-5 ve TEM karayolları, metrobüs durakları ile Atatürk Havalimanı’na yakın bir lokasyonda yer alıyor.

78 bin metrekare arsa üzerinde yer alan Dekar Asmalı Hayat'ın sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor. Toplamda 3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Hayat projesinin 2. etabının Mayıs 2017’de, 3. etabının ise Kasım 2017’de sahipleriyle buluşması planlanıyor.