Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Dekar Kıyıbahçe için geri sayım başladı

Dekar Yapı tarafından hayata kazandırılan Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesi 2 Mayıs 2018 tarihinde lansmana çıkmaya hazırlanıyor.

Bahçeli ev konseptleriyle karlı yatırım alanlarına imza atan ve sektördeki yerini sağlamlaştıran Dekar Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda Ömerli mevkiinde yepyeni bir projeye imza atılıyor.

Bahçeli ve geniş yaşam alanları üreten ve alıcısına karlı yatırım avantajları sunan Dekar Yapı tarafından Ömerli’de hayata kazandırılacak yeni proje Dekar Kıyıbahçe 2 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak.

Asmalı Bahçeşehir ve ve Dekar Asmalı projelerinin satışları süren Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar kıyıbahçe Ömerli için ilk adımlar atıldı. Proje yakında lansmana çıkacak ve lansmanla birlikte resmi satışlar da start alacak.

Konut sektöründe bahçeli ev deyince ilk akla gelen isimlerden Dekar Yapı’nın Ömerli’de konumlandırdığı Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesi satışa çıkmaya hazırlanıyor. Geri sayıma geçilen satış sürecinde yavaş yavaş detayları belli olan projenin kat planları, daire sayısı, teslim tarihleri, ödeme planları, fiyat listesi ise henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Proje hakkındaki her türlü bilgiyi güncel olarak Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.

Projeye dair tüm detayların 2 Mayıs günü gerçekleştirilecek lansmanla birlikte açıklanması bekleniyor. Dekar Yapı Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesinin sosyal olanakları arasında ise, otopark, güvenlik, yürüyüş alanları, peyzaj alanları gibi standart özelliklerin yanı sıra fitness salonu, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları gibi lüks özellikler de yer alıyor.