Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekar Kıyıbahçe için geri sayım başladı

Dekar Yapı tarafından hayata kazandırılan Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesi 2 Mayıs 2018 tarihinde lansmana çıkmaya hazırlanıyor.

Bahçeli ev konseptleriyle karlı yatırım alanlarına imza atan ve sektördeki yerini sağlamlaştıran Dekar Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda Ömerli mevkiinde yepyeni bir projeye imza atılıyor.

Bahçeli ve geniş yaşam alanları üreten ve alıcısına karlı yatırım avantajları sunan Dekar Yapı tarafından Ömerli’de hayata kazandırılacak yeni proje Dekar Kıyıbahçe 2 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak.

Asmalı Bahçeşehir ve ve Dekar Asmalı projelerinin satışları süren Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar kıyıbahçe Ömerli için ilk adımlar atıldı. Proje yakında lansmana çıkacak ve lansmanla birlikte resmi satışlar da start alacak.

Konut sektöründe bahçeli ev deyince ilk akla gelen isimlerden Dekar Yapı’nın Ömerli’de konumlandırdığı Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesi satışa çıkmaya hazırlanıyor. Geri sayıma geçilen satış sürecinde yavaş yavaş detayları belli olan projenin kat planları, daire sayısı, teslim tarihleri, ödeme planları, fiyat listesi ise henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Proje hakkındaki her türlü bilgiyi güncel olarak Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.

Projeye dair tüm detayların 2 Mayıs günü gerçekleştirilecek lansmanla birlikte açıklanması bekleniyor. Dekar Yapı Dekar Kıyıbahçe Ömerli projesinin sosyal olanakları arasında ise, otopark, güvenlik, yürüyüş alanları, peyzaj alanları gibi standart özelliklerin yanı sıra fitness salonu, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları gibi lüks özellikler de yer alıyor.