Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekon İnşaat’tan farklı ihtiyaç ve bütçelere uygun 3 proje

Dekon İnşaat sektöre kazandırdığı 3 yeni proje ile her zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap etmeyi başarıyor.

Dekon İnşaat taarfından geliştirilen Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle her türlü zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap ediyor.

Uygun fiyata konforu yaşama ayrıcalığı

Dekon Suadiye Ametist, Bağdat Caddesi’nin keyfini lüks bir sitede, manzaralı dairelerde sürmek isteyenlere hitap ederken, Dekon Senkron, genç profesyonellere rezidans keyfini sunuyor. Dekon Luna ise, lansman öncesi fiyatlarıyla hem yatırım yapmak isteyenlere, hem de daha uygun fiyatlarla konforlu dairelerde oturmak isteyenlere hitap ediyor.

Hem yatırım hem de oturmak için ideal projeler

Dekon İnşaat tarafından yapımı tamamlanan ve oturumun başladığı Dekon Suadiye Ametist’in yanı sıra, 2019 yılında teslim edilecek Dekon Senkron ve Dekon Luna da gerek yatırım, gerekse oturmak için konut arayanları bekliyor.

Bağdat Caddesi’nde site konforu: Dekon Suadiye Ametist

Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan Dekon Suadiye Ametist’in en büyük özelliği eşsiz deniz manzarasının yanı sıra, jakuzili açık yüzme havuzu, spor salonu, kafesi, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonu daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Toplu ulaşıma yürüme mesafesinde

Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametist, metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi gibi toplu ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Yapımının tamamlanarak oturumun başladığı Dekon Suadiye Ametist’te 2 +1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks daireleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren 152 daire bulunuyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede banka kredili ödeme avantajı da sunuluyor.

Dekon Senkron’da 1+1’ler tükenmek üzere

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, değerli konumu ve farklı daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren Dekon Senkron’da tamamı balkonlu 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 1+1 daireler yoğun talep görüyor. Dekon Senkron’un son 5 1+1 dairesinden birine sahip olmak isteyenlerin avantajlı ödeme fiyatları için Dekon Senkron ofisi ile irtibat kurmaları gerekiyor.

168 araçlık kapalı otopark alanı, açık havuz, spor salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yanı sıra, sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çeken Dekon Senkron’un altında iki açık kat şeklinde bulunan alanda, kafelerden restoranlara, marketlerden farklı ihtiyaçlara yönelik alışveriş ve hizmet alanlarına kadar pek çok mağaza bulunuyor.

Kaçırılmayacak Yatırım Fırsatı: Dekon Luna

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, tek bina olarak yükselecek olan yeni proje Dekon Luna, zemin + 14 kat ve 90 daireden oluşuyor. Açık havuz, kapalı otopark ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan projede, balkonlu daire opsiyonu da bulunuyor. 1+1 ve 2+1 olarak sunulan yeni projede, daire büyüklükleri 51 ile 116 metrekare arasında değişiyor. Dekon Luna, Ekim ayı içinde gerçekleştirilecek lansmana özel, 15 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla satışa sunuluyor.