Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekon Luna'da lansman öncesi satışlar başladı

Dekon İnşaat'ın yeni projesi Dekon Luna'da lansman öncesi satışlara başlandı. Projede ön satış döneminde konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında "Dekon" markalı projeler üreten Dekon İnşaat, yeni projesi için rotayı Ümraniye'ye çevirdi. Dekon Luna ismi verilen yeni projede lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Tek blokta toplam 90 daireden meydana gelen Dekon Luna'da alanları 51 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Ön satış dönemine özel yüzde 5 indirimle satışa sunulan Dekon Luna'dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere, ön satış indirimine ek olarak yüzde 10 oranında peşin indirimi de yapılıyor. Yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen Deon Luna tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

İstanbul Finans Merkezi'ne sadece birkaç dakikalık mesafede inşa edilecek olan Dekon Luna hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.dekonluna.com adresinden ya da 0216 364 00 08 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.