Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekon Senkron'da vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor

Dekon İnşaat tarafından Ümraniye'de konumlandırılan Dekon Senkron projesinde 36 ay vade farksız taksit fırsatı devam ediyor.

Satışa çıktığı ilk ayda yüzde 40 oranında bir satış başarısı elde eden Dekon Senkron'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Tek blokta toplam 168 konuttan meydana gelen Dekon Senkron projesinde alanları 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede yer alan daireler home ofis olarak da kullanılabiliyor.

Konutların yanı sıra 5 bin metrekarelik ticari birimin de yer aldığı Dekon Senkron'da 1+1 daireler 320 bin TL'den, 2+1 daireler ise 520 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından yararlanılabilen projeden vadeyle konut satın almak isteyenlere; şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı da sağlanıyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülen Dekon Senkron projesi Ataşehir'e 10 dakika, TEM Otoyolu'na ise 200 metrelik yürüme mesafesinde yükseliyor. Yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Dekon Senkron'dan Avrasya Tüneli'ne 22 dakikada ulaşmak mümkün.