Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekon Suadiye Ametist’te satışlar devam ediyor

Dekon İnşaat tarafından Bağdat Caddesi’nde konumlandırılan Dekon Suadiye Ametist’te kalan sınırlı sayıdaki dairelerin satışları devam ediyor.

Dekon İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi lokasyonu Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist’in ikinci etabında yaşam başladı. Toplamda 152 konutun bulunduğu konut projesinde kalan son daireler için satışlar devam ediyor.

Bağdat Caddesi’nin keyfini lüks bir sitede, manzaralı dairelerde sürmek isteyenler için sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

Dekon İnşaat, inşasına 2015 yılında başladığı, ilk etabını 2016 yılının sonunda teslim ettiği Dekon Suadiye Ametist’in ikinci etabını da tamamlayarak daire sahiplerine teslim etti.

Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan Dekon Suadiye Ametist, sosyal imkanları, konumu ve bina kalitesi ile daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Açık yüzme havuzu, spor salonu, kafesi, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonu Dekon Suadiye Ametist’te daire sahibi olanlara şehrin merkezinde olmanın keyfini, eşsiz yaşam alanlarıyla birlikte sunuyor.

Bağdat Caddesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Dekon Suadiye Ametist, metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi gibi toplu ulaşım noktalarına da yürüme mesafesinde bulunuyor.

Dekon Suadiye Ametist’te 2 +1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks daireleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren toplam 152 daire bulunuyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede, kalan sınırlı sayıda daire için banka kredili ödeme avantajı da sunuluyor.