Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Delta Dubai Tower'da en az 10 daire satın alma şartı aranıyor

Delta İzsiz Holding'in İstanbul'un gelişen bölgelerinden Esenyurt'ta geliştirdiği yeni projesi Delta Dubai Tower'da 10 dairenin altındaki satışlara izin verilmiyor.

Delta İzsiz Holding tarafından Esenyurt'ta konumlandırılan Delta Dubai Tower'da lansman öncesi satışlara başlandı. Toplamda bin 606 birimin yer aldığı dev projede daire fiyatları 240 bin TL ile 720 bin TL arasında değişiyor. Delta Dubai Tower 21 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 3 kuleden meydana geliyor. Büyüklükleri 50 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu projede daireler stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı.

En az 10 daire şartı

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projede ofis, rezidans ve villalar yer alıyor. Yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği projenin 10 bin metrekarelik alanı sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılmış durumda. Bir bloğu otel olarak işletilecek olan Delta Dubai Tower'dan daire satın almak isteyenlere en az 10 daire şartı koşuluyor. Buna göre projeyi tercih edenler en az 10 daire birden satın almalı.

İçinde sandallarla gezilebilecek

E-6'ya cephesi olması, E-5 ve metrobüse 1 dakika mesafede bulunması sebebiyle yatırımcının gözdesi konumuna gelen Delta Dubai Tower'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, SPA, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları bulunuyor. İçinde dev bir su parkının da yer alacağı Delta Dubai Tower'da yaşayanlar proje içerisinde sandallarla gezintiye çıkabiliyor.