Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deluxaia Park Residence’ta 100 ay vade yüzde 0 faiz

Gayrimenkul sektörünün güçlü isimlerinden Teknik Yapı tarafından hayata kazandırılan Deluxia Park Residence projesinde 100 ay vade ve yüzde 0 faiz imkânı sunuluyor.

Banka kredisinden faizden sıkılanlara özel Teknik Yapı’dan avantajlı kampanya! Konut kredisi faizleri gözünü korkutan ve konut satın almaktan vazgeçen alıcıların yüzünü güldürecek Teknik Yapı sayesinde ev sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının hızlı gelişen ve yatırım değeri her geçen gün bir üst seviyeye taşınan ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Deluxia Park Residence konut projesinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran çok cazip ödeme avantajları sunuluyor.

Alıcıyı konut almaktan caydıran etkenleri ortadan kaldıran kampanya kapsamında Teknik Yapı Deluxia Park Residence projesinden konut satın almak isteyenlere özel yüzde 0 faiz ve 100 ay süresince vadelendirme imkânı sunuluyor. Aylık yapılacak ödemeler ile konut sahibi olunabilen prestijli projede ayda sadece 2 bin 326 TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olunabiliyor.

Cazip ödeme koşulları ve cazip fiyatlar sunulan Teknik yapı Deluxia Park konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire alternatifleri yer alıyor.

İstanbul’daki en önemli iş ve yaşam merkezlerinden birisi haline gelen Kartal ilçesindeki merkezi konumu ve her sabah sonsuz mavilik vaat eden Marmara Denizi ve Adalar manzarası sunan Teknik Yapı’nın prestijli projelerinden Deluxia Park Residence projesinden konut sahip olmak isteyenlere özel 100 ay vadelendirme ve yüzde 0 faiz imkânı tanınıyor.

Sunduğu sosyal imkanlarla da adından bahsettiren proje İstanbul’un prestijli lokasyonu Kartal’da yükseliyor. Avantajlı fiyatlardan ve kampanyadan faydalanmak isteyenler detaylı bilgi almak için www.deluxiapark.com adresinden bilgi talep formu gönderebilir! Hayallerinize kavuşmak için acele edin!