Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deluxia Park Residence’ta 120 ay için yüzde 0.98 vade farkı imkanı

Deluxia Park Residence’ta 120 ay için 0.98 vade farkı imkanı sunuluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı projede teslim tarihi Haziran 2020 olarak planlandı.

Teknik Yapı’nın İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirdiği Deluxia Park Residence projesinde yüzde 10 fırsatı başladı. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Deluxia Park Residence’ta 120 aya kadar yüzde 0.98 vade farkı imkanı sunuluyor.

HOME OFİS ÖZELLİKLİ LÜKS REZİDANS DAİRELER

7 bin 157 metrekare üzerinde yükselen Deluxia Park Residence; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 364 konuttan meydana geliyor. Deluxia Park Residence’ta yer alan konutların büyüklükleri 51 metrekare ile 122 metrekare arasında değişiyor.

Deluxia Park Residence; 35 katlı bir rezidans, 6 katlı 2 iki ofis olmak üzere toplam 3 bloktan meydaan geliyor. Deluxia Park Residence’ta yer alan konutlar, home ofis özellikli lüks rezidans daire olarak tasarlandı.

Deluxia Park Residence’ta yer alan konutların yeni sahiplerine Haziran 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Deluxia Park Residence, sosyal donatı zenginliğiyle öne çıkıyor. Deluxia Park Residence’ta yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness salonu, oyun parkı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

METRO İSTASYONUNA 2 DAKİKA YAKINLIKTA

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Deluxia Park Residence; Maltepe Park AVM ve metro istasyonuna 2 dakika, Dr. Lütfü Kırdar Hastanesi ve Koşuyolu Kalp Damar Hastanesi’ne 4 dakika, Bostancı İDO İskelesi’ne ise 10 dakika yakınlıkta yükseliyor.