Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deluxia Park'ta bayram kampanyasından yararlanmak için son günler

Teknik Yapı tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Maltepe'de geliştirilen Deluxia Park projesinde bayram kampanyası devam ediyor.

Maltepe'de 7 bin 157 metrekarelik arazi üzerinde ikisi ofis, biri ise konut bloğu olmak üzere toplam 3 blok halinde yükselen Deluxia Park projesinde bayram kampanyası devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; Deluxia Park Residence'dan daire sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinatla bir yıl taksit erteleme imkanı sunuluyor.

Farklı ödeme seçenekleri isteyenleri de unutmayan Teknik Yapı, dileyenlere alternatif ödeme koşulları da sunuyor. Bu kapsamda düşük peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı sunuluyor. Faiz ödemek istemeyenler ise yüzde 25 peşinatla vade farksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Peşin alımlarda ise liste fiyatına yüzde 15 iskonto uygulanıyor.

Yaz tatili, bayram ve okul harcamaları nedeniyle aile bütçelerinin dalgalı bir dönem geçirdiğini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu kampanya aile bütçelerine katkı sağlanmasının hedeflendiğini açıkladı. Durbakayım, bu kampanya ile Teknik Yapı dostlarının faiz yükünün azaltılacağının ve ödeme kolaylığı sağlanacağını ifade etti.