Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Deluxia Park'ta bayram kampanyasından yararlanmak için son günler

Teknik Yapı tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Maltepe'de geliştirilen Deluxia Park projesinde bayram kampanyası devam ediyor.

Maltepe'de 7 bin 157 metrekarelik arazi üzerinde ikisi ofis, biri ise konut bloğu olmak üzere toplam 3 blok halinde yükselen Deluxia Park projesinde bayram kampanyası devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; Deluxia Park Residence'dan daire sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinatla bir yıl taksit erteleme imkanı sunuluyor.

Farklı ödeme seçenekleri isteyenleri de unutmayan Teknik Yapı, dileyenlere alternatif ödeme koşulları da sunuyor. Bu kapsamda düşük peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı sunuluyor. Faiz ödemek istemeyenler ise yüzde 25 peşinatla vade farksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Peşin alımlarda ise liste fiyatına yüzde 15 iskonto uygulanıyor.

Yaz tatili, bayram ve okul harcamaları nedeniyle aile bütçelerinin dalgalı bir dönem geçirdiğini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu kampanya aile bütçelerine katkı sağlanmasının hedeflendiğini açıkladı. Durbakayım, bu kampanya ile Teknik Yapı dostlarının faiz yükünün azaltılacağının ve ödeme kolaylığı sağlanacağını ifade etti.