Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Demir İnşaat, Arap yatırımcıdan büyük ilgi gördü

Dubai'de düzenlenen International Property Show (IPS) 2016 fuarına katılan Demir İnşaat, fuarda 17 satış sözleşmesine imza attı.

International Property Show (IPS) 2016, 11-13 Nisan tarihleri arasında Dubai'de düzenlendi. Fuara katılan Demir İnşaat, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok yatırımcıya projelerini tanıttı.

Fuardan 17 satış sözleşmesiyle döndüklerinni söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan International Property Show (IPS) 2016’da Demir İnşaat olarak çok dikkat çektik. Üç gün boyunca standımız Dubai Emiri ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin Başkanı Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un da aralarında yer aldığı çok sayıda ziyaretçi tarafından ziyaret edildi. Dubaililerden dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilere kadar farklı profildeki yatırımcılarla 17 satış sözleşmesine imza attık. Bununla birlikte Dubai’nin önde gelen işadamlarından gelen ticari anlaşma isteklerini de değerlendirmeye aldık." diye konuştu.

Fuarda yeni projeleri Demir Anatolia'yı da ziyaretçilere tanıtma imkanı bulduklarını belirten Demir, "Demir İnşaat’ın önceki projelerinden daire sahipleri de standımızı ziyaret ettiler. Daire sahipleri memnuniyetlerini ve elde ettikleri kazançları yeni ziyaretçilere bizzat aktararak mutluluklarını paylaştılar" dedi.