Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demir İnşaat, Arap yatırımcıdan büyük ilgi gördü

Dubai'de düzenlenen International Property Show (IPS) 2016 fuarına katılan Demir İnşaat, fuarda 17 satış sözleşmesine imza attı.

International Property Show (IPS) 2016, 11-13 Nisan tarihleri arasında Dubai'de düzenlendi. Fuara katılan Demir İnşaat, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok yatırımcıya projelerini tanıttı.

Fuardan 17 satış sözleşmesiyle döndüklerinni söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan International Property Show (IPS) 2016’da Demir İnşaat olarak çok dikkat çektik. Üç gün boyunca standımız Dubai Emiri ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin Başkanı Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un da aralarında yer aldığı çok sayıda ziyaretçi tarafından ziyaret edildi. Dubaililerden dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilere kadar farklı profildeki yatırımcılarla 17 satış sözleşmesine imza attık. Bununla birlikte Dubai’nin önde gelen işadamlarından gelen ticari anlaşma isteklerini de değerlendirmeye aldık." diye konuştu.

Fuarda yeni projeleri Demir Anatolia'yı da ziyaretçilere tanıtma imkanı bulduklarını belirten Demir, "Demir İnşaat’ın önceki projelerinden daire sahipleri de standımızı ziyaret ettiler. Daire sahipleri memnuniyetlerini ve elde ettikleri kazançları yeni ziyaretçilere bizzat aktararak mutluluklarını paylaştılar" dedi.