Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demir İnşaat projelerinde faiz oranı 0,70'e sabitlendi

"Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye" kampanyasına destek veren Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida'da 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuyor.

Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projeleri için cazip bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, sınırlı sayıdaki dairelerin satışlarının devam ettiği projelerden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla 120 ay vade imkanı sunuluyor.

"Türkiye ekonomisini 2023 hedeflerine ulaştırmak görevimizdir"

Türkiye'nin zor bir virajı geride bıraktığını hatırlatan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında birlik ve dayanışma mücadelesi vererek Türkiye ekonomisinin olumsuz olarak etkilenmesinin önüne geçildiğini ve bu durumun yatırımcı için yeni fırsatları da beraberinde getirdiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Toplum olarak 15 Temmuz darbe girişimini birlik ve dayanışma mücadelesi vererek geride bıraktık. Bundan sonraki süreçte de ülkemizin geleceğimi ve bekasını düşünerek, Türkiye ekonomisini 2023 hedeflerine ulaştırmak, tüm sektörlerin asli görevleri arasında yer alıyor. Daha öncesinde yaşanan ve ekonomiyi etkileyen bu tip olayları yatırımcıların bir fırsata çevirdiklerini gözlemledik. Şimdilerde de bankaların sundukları avantajlı faiz oranlarıyla birlikte sadece konut sektöründe değil, hemen birçok sektörün artık yavaş yavaş hareketlendiğini söyleyebiliriz.”

Ağustos ayı boyunca devam edecek

Türkiye'yi daha aydınlık ve güzel günlerin beklediğini kaydeden Hamit Demir, “Artık daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir ekonomiye sahip olacağız. Bizler de Türkiye'nin ekonomisine katkıda bulunmak üzere birbirinden avantajlı kampanyaları hayata geçiriyoruz. Öncesinde şehit ailelerine ve yakınlarına özel, acılarını bir nebze de olsa hafifletmek adına peşinatsız almadan bir kampanyayı başlattık. Şimdilerde de Türkiyemize katkıda bulunmak asli görevlerimizden biri. Bizler de taşın altına elimizi koyarak yatırım yapmak isteyenlere 0.70 faiz oranını sunuyoruz. Her iki kampanyamızda Ağustos ayı boyunca devam edecek.” diye belirtti.

Konut fiyatları 2017'de artacak

Konut almak için banka faiz oranlarının düşmesini bekleyen bir kesimin olduğunu hatırlatan Hamit Demir, “Gayrimenkul sektörüne baktığımızda, uzunca bir dönemdir konut alıcıları faiz oranlarının düşmesini bekliyordu. Darbe girişimi ile birlikte Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da çağrısını dikkate alan BDDK ve bankalar düğmeye bastı. Şu anda faiz oranları yüzde 1'in altına inmiş oldu. Bu faiz indirimi de yatırımcılar için ciddi bir fırsattır. Oturumcu tarafından baktığımızda ise lar ise daha az maliyetlerle daha konforlu evlerde yaşamının kapısı aralandı. Ancak bundan 6-7 ay sonra bu faiz oranları olsa bile bu fiyatlar olmayacak. İnşaat sektörü oyuncular 2016 yılında zamsız satışlarına devam etti. 2017'nin başında inşaat maliyetlerine gelen zamları satış fiyatlarına da yansıyacak. Haliyle mevcut konut fiyatları zamlanacak” dedi. Hamit Demir konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Demir İnşaat'ı tercih eden yatırımcılar, Akıllı Ev Teknolojileri ile donatılmış Demir Romance'taki evlerine hemen taşınabilecekler. Yatırım yapmak isteyenler ise Ağustos 2017'de teslim edilecek Büyükçekmece Gölü ve denizi manzaralı Demir La Vida projemizden akıllı bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşayacaklar.”