Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demir İnşaat, yüzde 0,55 faiz oranıyla 120 vade imkanı sunuyor

GYODER tarafından başlatılan faiz indirimi kampanyasıyla Ağustos ayında rekor satış rakamlarına ulaşan Demir İnşaat, Sonbahar Kampanyası ile zirveyi aşmayı hedefliyor."

GYODER tarafından ülkenin ekonomisine katkı sağlamak ve konut satışlarını hızlandırmak amacıyla başlatılan “Gayrimenkulde Güç Birliği" kampanyasına Demir Romance, Demir La Vida ve Ayışığı Butik projeleriyle dahil olan Demir İnşaat, son 3 yılın en yüksek satış performansını sergiledi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Geçtiğimiz Temmuz ayına kadar sektörümüz zor bir virajdan geçiyordu. Yüksek kredi oranları nedeniyle yatırımcıların faiz oranlarının düşmesini bekledikleri bir dönemi yaşıyorduk. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında ise Türkiye’nin zor bir sınavdan geçtiği dönemde, tüm sektör olarak verdiğimiz birlik ve dayanışma mücadelesinin bir örneği olarak sunduğumuz kampanyalar ile sektörde bir hareketlilik yaratmayı başardık. Demir İnşaat olarak bizim de içerisinde yer aldığımız, GYODER’in öncülüğünde gerçekleştirilen Gayrimenkulde Güç Birliği Kampanyası, bu hareketliliğin mimarlarından biri oldu. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da çağrısını dikkate alarak düğmeye basan bankaların yaptığı faiz indirimi de sektördeki bu çıkmazı fırsata çevirdi. Böylece Türkiye, darbe girişimini birlik ve dayanışma mücadelesi vererek geride bıraktı.

Bütün bunların yanı sıra, Demir İnşaat olarak sunduğumuz cazip kampanyalarla satışlarımızı destekledik. Gayrimenkulde Güç Birliği Kampanyası’nın ardından, “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” mottosuyla başlattığımız kampanyamız ile satışlarda zirveyi zorladık. Yatırımcılarımıza özel olarak sunduğumuz ödeme seçenekleriyle onların ailemize katılmalarını teşvik ettik. Konut alıcıları ülkemizde sadece konut değil, aynı zamanda istikrarı da satın aldı. Böylece son 3 yılın konut satış rekorunu kırmış olduk. Tabloya baktığımızda, geçtiğimiz Ağustos ayında son 3 yılın en yüksek satış performansını sergiledik. 2014 yılının Ağustos ayına kıyasla 2016 Ağustos ayında yüzde 30’luk bir artış gözlemledik. Bu artış da bize GYODER’in “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” kampanyasının sonucunu net bir şekilde ortaya koymuş oldu. Kampanyanın orta vade de satışlara olumlu yönde etki yapmasını bekliyoruz.” dedi.

“Hedefte zirve var”

Geride bıraktıkları 32 yıllık tecrübenin bir yansıması olarak Demir İnşaat markası altında hayata geçirilen tüm projelerin yatırımcıya hızla prim kazandırdığının altını çizen Hamit Demir, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Yaptığımız her projemizde inşaat kalitesinden sosyal donatılarına kadar her türlü detayı büyük titizlikle planlayıp hayata geçiriyoruz. Bu da daire alan vatandaşlarımıza yüksek prim olarak geri dönüyor. Şu anda satışı devam eden Demir Romance, Demir La Vida ve Ayışığı Butik projelerimiz de lansman döneminden bugüne kadar sağladığı satış performansının yanı sıra sunduğu ultra lüks yaşam ve kazanç fırsatı ile yatırımcısının yüzünü güldürdü. Konumlarından sosyal donatılarına kadar sağladıkları üstün özellikleri ile sektörde fark yaratan projelerimize özel sunduğumuz cazip kampanyalar ile önümüzdeki dönemde de satış performansında zirveyi aşmayı hedefliyoruz."

Yüzde 0,55 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı

Demir İnşaat, Büyükçekmece ve Beylikdüzü'nde konumlandırdığı projeleri Demir La Vida, Ayışığı Butik Demir Romance projelerinde ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda, Demir Lavida ile Demir Romance projelerinden daire satın alanlar ödemenin yüzde 25’ini peşin verip, Ayışığı Butik projesinden daire alanlar ise yüzde 10 peşinatla kalan kısmını yüzde 0.31 faiz fırsatı ile 72 ayda, 0.46 faiz fırsatı ile 96 ayda ve 0.55 faiz fırsatı ile 120 ayda ödeyebilecekler.