Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demir La Vida'da ev sahibi olmayı kolaylaştıracak yeni kampanya

Demir İnşaat'ın Büyükçekmece'de konumlandırdığı Demir La Vida'da başlatılan kampanya kapsamında, yatırımcılara yüzde 0,55 faiz oranıyla 120 vade fırsatı sunuluyor.

Demir İnşaat, İstanbul'un gelişen ilçelerinden Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Demir La Vida projesinde yeni bir yıl sonu kampanyası başlattı. 15 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek kampanya süresinde, Demir La Vida projesinden ev almak isteyenlere, yüzde 25 peşin, yüzde 0.55 faiz oranı ile 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

"Villasını satanlar soluğu Demir La Vida’da alıyor"

Demir La Vida projesinde sundukları yılsonu kampanyası hakkında bilgi veren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "2016’yı projemizde sınırlı sayıdaki daireler için hazırladığımız yılsonu kampanyasıyla uğurluyoruz. Kampanyamız kapsamında, yüzde 0.55 faiz uygulayacağız. Müşterilerimiz, yüzde 25 peşinatla, 120 ay vadeli ödeme yaparak Demir İnşaat ailesine katılabilecek. Demir La Vida projemiz akıllı ev konseptinin tüm detaylarını ve aynı zamanda geniş sosyal donatı imkanlarını bir arada sunuyor. Haliyle projemizin yanıbaşında bulunan villa sitelerinde oturan komşularımızdan da çok yoğun talepler alıyoruz. Villasını satıp Demir La Vida’dan daire alanların sayısı hızla artıyor" dedi.

Sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam ediliyor

Yüzde 76'sı yeşil alanlara ayrılan Demir La Vida, 42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde yükseliyor. 110 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı, 19 bin 500 metrekare satılabilir ticari alan bulunuyor. 550 adetlik kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida’da büyüklükleri 61 ila 500 metrekare arasında değişen 379 adet konut yer alıyor.

Toplamda 5 bloktan meydana gelen projede konutların yanı sıra 30 ticari ünite de bulunuyor. 1+1 daire tipinden 5,5+1’e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği bulunan Demir La Vida, ticari üniteleriyle de akıllı bir yatırım fırsatı sunuyor. İstanbul’un son yıllarda Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığı ile yükselen yatırım bölgesi haline gelen Büyükçekmece’de yükselen Demir La Vida, kolay ulaşımı ile de dikkat çekiyor.