Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demir La Vida'nın yüzde 120 oranında prim yapması bekleniyor

Tamamlandığında yüzde 120 oranında prim yapması beklenen Demir La Vida projesi satışa çıktığı Nisan 2014'ten bu yana yüzde 60 oranında prim yaptı.

Demir İnşaat tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir La Vida projesinin teslim tarihine az bir süre kaldı. Sınırlı sayıda dairenin satışlarının devam ettiği projeyi 2016 yılının sonunda tamamlayacaklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir La Vida'dan banka kredisi ile ev almak çok kolay. İş Bankasının garantörlüğünde 12 aydan 120 aya kadar vadelerle kira öder gibi ev sahibi olmak için Demir La Vida'daki sınırlı sayıdaki daireler sahiplerini bekliyor.

Göl ve deniz manzarasıyla öne çıkan projemizin tamamlandığında yüzde 120 oranında prim yapmasını hedefliyoruz. Projemizi 2016 yılının son çeyreğinde teslim etmeyi planladığımızı da vurgulamak isterim. Öte yandan projemizde yüzde 1 KDV avantajı yer alıyor. Buna ilave olarak banka kredisi kullanmak istemeyen müşterilerimize 18 ay vade imkanı sunuyoruz.” dedi.

Yüzde 76'sı yeşil alan olarak ayrılan Demir La Vida projesind metrekare fiyatları ortalama 4 bin 400 TL seviyesinde seyrediyor. 42 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 64 metrekare ile 313 metrekare arasında değişen 379 konut yer alıyor. 1+1'den 5,5+1'e kadar değişen 15 farklı konut tipinin bulunduğu projede 29 ticari ünite de mevcut.