Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demirlipark Plus'ta ön satışlara başlandı

Demirli Yapı imzasıyla İstanbul'un Anadolu yakasında yükselen Demirlipark Plus Sahrayı Cedid projesinde ön satışlar başladı.

Demirli markasıyla Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Demirli Yapı'nın yeni projesi Demirlipark Plus'ta lansman öncesi satışlara başlandı. Sahrayı Cedid'te toplam 4 bin 781 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Demirlipark Plus projesi 2 blokta 152 daireden oluşuyor.

Cazip ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla ön satışa çıkan projede 2+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Geniş alanlı daireleriyle dikkat çeken projede daire büyüklükleri 103 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 70'i sosyal donatı alanları ve yeşil alanlara ayrılan projede kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, spor sahası, çocuk oyun alanı ve peyzaj alanları mevcut.

Ulaşım arterlerinin merkezinde yükselen projenin çevresinde alışveriş merkezleri, spor ve kültür merkezleri, hastaneler ve eğitim kurumları da bulunuyor.