Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Demirtaş Palas’ta fiyatlar 160 bin TL’den başlıyor

İstanbul Pendik’te yükselen Demirtaş Palas’ta fiyatlar 160 bin TL’den başlıyor. Proje, saray bahçesi konsepti ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Demirtaş Palas projesi, Demirtaş İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te hayata geçiriliyor. Demirtaş Palas’ta yer alan konutların fiyatları ise 160 bin TL’den başlıyor.

DEMİRTAŞ PALAS FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Demirtaş Palas; 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, 4.5+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 163 adet konuttan meydana geliyor.

  • 1+1 konutlar 160 bin TL’den,
  • 2+1 konutlar 215 bin TL’den,
  • 3+1 konutlar 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

METRO DURAĞININ HEMEN YANINDA YÜKSELİYOR

Demirtaş Palas projesi, saray bahçesi konseptinde hayata geçiriliyor. Demirtaş Palas’ta yer alan konutlar yeni sahiplerine açık ve kapalı konut seçenekleri ile sunuluyor.

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Demirtaş Palas, Yayalar Metro Durağı’nın hemen yanında hayata geçiriliyor. Demirtaş Palas’tan Viaport AVM, Gedik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Hastanesi, Pendik Marina Yat Limanı gibi noktalara kısa bir sürede ulaşılabiliyor.

Demirtaş Palas’taki konutlar ebeveyn banyosu, çamaşır odası, giyinme odası, vestiyer gibi donatılar ile beraber teslim edilecek. Bunun yanı sıra projede yer alacak olan konut sakinlerine çocuk park alanları ve basketbol sahası gibi aktivite alanları sunuluyor.