Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Denge Towers'ta ön talep toplama çalışmaları başladı

Denge Towers, Anadolu yakasının ticari ve sosyal yönden gelişmeye en açık bölgelerinden biri olan Sancaktepe'de yükseliyor.

Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projeleriyle sektöre giriş yapan Denge Yapı, Sancaktepe'de konumlandırdığı yeni projesinin çalışmalarına başladı. İsminin Denge Towers olmasına karar verilen proje 14 katlı 2 blokta toplam 120 daire ve 40 ticari üniteden oluşuyor. İlk iki katının AVM olarak kullanılmasına karar verilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Denge Towers projesi 6 bin 40 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor.

İçerisinde site sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak dükkanların da yer alacağı projeyle iligli konuşan Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Daha önce Kartal ve Sancaktepe'de hayata geçirdiğimiz Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerimiz gibi Denge Towers'da alıcısına çok kazandıracak” dedi.

Projenin Sancaktepe'nin gelişimine katkı sağlayacağını belirten Bayram, “Projemiz TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 18 dakika uzaklıkta yer alırken Metroya ve 3. Köprüye yakınlığı ile dikkat çekiyor” diye konuştu.

Teslimlerin 2017 Aralık ayında yapılması planlanan Denge Towers'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness salonu, sauna, güvenlik, basketbol sahası, AVM'ye asansör ile ulaşım, seyir terası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.