Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Denge Towers'ta ön talep toplama çalışmaları başladı

Denge Towers, Anadolu yakasının ticari ve sosyal yönden gelişmeye en açık bölgelerinden biri olan Sancaktepe'de yükseliyor.

Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projeleriyle sektöre giriş yapan Denge Yapı, Sancaktepe'de konumlandırdığı yeni projesinin çalışmalarına başladı. İsminin Denge Towers olmasına karar verilen proje 14 katlı 2 blokta toplam 120 daire ve 40 ticari üniteden oluşuyor. İlk iki katının AVM olarak kullanılmasına karar verilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Denge Towers projesi 6 bin 40 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor.

İçerisinde site sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak dükkanların da yer alacağı projeyle iligli konuşan Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Daha önce Kartal ve Sancaktepe'de hayata geçirdiğimiz Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerimiz gibi Denge Towers'da alıcısına çok kazandıracak” dedi.

Projenin Sancaktepe'nin gelişimine katkı sağlayacağını belirten Bayram, “Projemiz TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 18 dakika uzaklıkta yer alırken Metroya ve 3. Köprüye yakınlığı ile dikkat çekiyor” diye konuştu.

Teslimlerin 2017 Aralık ayında yapılması planlanan Denge Towers'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness salonu, sauna, güvenlik, basketbol sahası, AVM'ye asansör ile ulaşım, seyir terası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.