Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deniz İstanbul, Arap yatırımcının gözdesi oldu

Deniz İstanbul projesinin Mercan Konakları ve Marina Evleri etapları, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde yabancı yatırımcıyla buluşuyor.

Keleşoğlu Holding'in geçtiğimiz yıl satışına başladığı Deniz İstanbul projesinde inşaat hızla devam ediyor. Projenin satışa açılan ilk etaplarından az katlı apartman dairelerinden oluşan Mercan Konakları ile villa konseptindeki Marina Evleri, Arap yatırımcıyla buluşuyor. Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde tanıtılan olan projede 1+1’den 4+1’e kadar değişen tipte daireler ile 4+1 ve 5+1 tipinde villalar yer alıyor.

"Türkiye'de benzeri yok"

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde Deniz İstanbul standına olan ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Keleşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keleş, "Türkiye’nin satış odaklı alıcı ve satıcıyı bir araya getiren organizasyonu 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde imza projemiz Deniz İstanbul ile yer alıyoruz. Projemizin aldığı övgü ve yabancı yatırımcıların ilgisi mutluluk verici. Keleşoğlu Holding olarak, denizle içe içe ve marina bölgesinde yapımına başladığımız Türkiye’de benzeri olmayan özel projemiz Deniz İstanbul, özellikle Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt ve Katar gibi ülkelerden yoğun talep gördü. Misafirlerimizin Deniz İstanbul’da en önem verdikleri nokta projenin denize nazır olması ve her biri ince ayrıntısıyla düşünülmüş ticari ve sosyal üniteleri oldu. Projemizi yerinde görmek isteyen yabancı misafirlerimize Mercan Konakları ve Marina Evleri’ni ziyaret etme imkanı da sunduk" dedi.

20 bin kişiye ev sahipliği yapacak

Tüm etaplarının 2021 yılında tamamlanacağı Deniz İstanbul’da ortalama 20 bin kişilik bir yaşam alanı öngördüğünü belirten Keleş, "Bu rakama hastane, otel, alışveriş merkezi ve okul’da görev alacak personelleri de eklediğinizde nüfus neredeyse birçok Anadolu kasabası ölçeğinin üstüne çıkıyor. Bu da Deniz İstanbul evlerinin katmadeğeri yüksek bir proje olduğunu gösteren ve projemizi diğerlerinden ayıran en önemli unsurdur. Fuarın ilk gününden başlayan talep ve işbirliklerimizle, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’ni tüm yatırımcılarımızı memnun ederek tamamlayacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki dönemde, İstanbul’u lüks, kaliteli ve fonksiyonel yaşam alanlarıyla buluşturmak hedefiyle yol çıktığımız Deniz İstanbul projemizi, diğer gayrimenkul fuarları ile bir çok sektörel etkinlikte ilgilenenleriyle buluşturmayı planlıyoruz" dedi.