Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deniz İstanbul'da faiz oranı 0,42'ye indi

Keleşoğlu Holding imzasıyla Yakuplu sahilinde yükselen Deniz İstanbul projesinde yüzde 10 peşinat ve 0,42 faiz oranıyla 60 ay vade fırsatı başladı.

Beylikdüzü Yakuplu'da yer alan Eston Deniz projesini 75 milyon dolara satın alarak projeyi Deniz İstanbul'a dönüştüren Keleşoğlu Holding, İstanbul'da yeni bir sahil kasabası yaratmaya hazırlanıyor. 1 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirilen Deniz İstanbul projesi 6 etaptan meydana geliyor. İstanbul'un deniz kıyısındaki en büyük projesi olan Deniz İstanbul'da konutların yanı sıra otel, okul, hastane, cami, home office, AVM, plaj ve restoranlar da yer alıyor.

Tamamlandığında 1 milyon 200 bin metrekarelik bir sahil kabası olacak Deniz İstanbul'un Kalyon Evleri, Marina Evleri ve MErcan Konakları adı verilen ilk 3 etabında satışlar sürüyor. 2021 yılına kadar bütün etapların teslim edileceği öngörülen projede başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 10 peşinatla Deniz İstanbul'dan konut sahibi olmak mümkün oluyor. Peşinat sonrası kalan bedel ise 0,42 faiz oranıyla 60 aya kadar vadelendirilebiliyor.

En düşük konut fiyatının 285 bin TL'den başladığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konutlar ve 5+1 tipindeki villalar yer alıyor. Binlerce dairenin yer aldığı dev proje bölgedeki okul, hastane ve ulaşım arterlerine yakınlığının yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.