Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deniz İstanbul'dan yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün

Keleşoğlu Holding'in Yakuplu'da inşa ettiği Deniz İstanbul'da ilk etabın teslimlerine başlandı. Satışa çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören projede satışlar sürüyor.

Yakuplu'da inşa edilen Deniz İstanbul projesi toplam 6 etaptan meydana geliyor. Tamamlandığında 4 bin 619 konuta yer verilecek olan proje, 1 milyar dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor. Projede yaşamın başladığı ilk etap olan Deniz İstanbul Kalyon Evleri'nde alanları 81 metrekare ile 199 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler, Kasım ayında teslimlerine başlanacak Deniz İstanbul Mercan Konakları'nda alanları 66 metrekare ile 213 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler, Aralık ayında teslim edilecek olan Deniz İstanbul Marina Evleri'nde ise alanları 453 metrekare ile 585 metrekare arasında değişen 5+1 villalar bulunuyor.

Tüm etaplarının 2021 yılına kadar tamamlanması planlanan Deniz İstanbul projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 31 Mart'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 80'i banka kredisiyle, yüzde 15'i ise teslimde ödenebiliyor.

İstanbul'un deniz kıyısındaki en büyük projesi olan Deniz İstanbul'da konutların yanı sıra otel, okul, hastane, cami, home office, AVM, plaj ve restoranlar da yer alıyor. Binlerce dairenin yer aldığı dev proje; bölgedeki okul, hastane ve ulaşım arterlerine yakınlığının yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Proje tamamlandığında 20 bin kişiye ev sahipliği yapması bekleniyor.