Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Denizin manzarasının huzuru Huzurlu Marmara Bostancı'da! 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul Anadolu Yakasının en işlek lokasyonlarından Bostancı’da konumlandırılan Huzurlu Marmara projesinde 2+1 daireler 600 bin TL'en başlıyor.

Aile konseptli geniş ve konforlu yaşam alanlarını merkezi noktalarda sektöre kazandıran Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı semtine yaşama kazandırılan Huzurlu Marmara Bostancı projesinde tüketiciye 2+1’den 5+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor.

Her türlü ihtiyaca ve her türlü zevke uygun standartlarda tasarlanan Huzurlu Marmara Bostancı projesi özellikle ulaşımın ve yaşamın merkezindeki konumuyla dikkat çekiyor.

KONUMUYLA FARK YARATAN PROJE

Kadıköy-Pendik metro hattında 500 metre mesafede bulunan Huzurlu Marmara Bostancı projesi 12 katlı tek blok şeklinde inşa ediliyor. Fiyat listesi ve ödeme planlarının belli olduğu proje hakkındaki tüm detaylara Emlak Gündem sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.
Bostancı İskelesi’ne sadece yürüme mesafesinde yer alan Huzurlu Marmara Bostancı konut projesi E-5 otoyoluna 500 metrelik, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) hattına 250 metrelik, Yüksek Hızlı Trene (YHT) 150 metrelik, inşaat çalışmaları devam eden Sabiha Gökçen-Çekmeköy metro hattına 100 metrelik ve minibüslerin geçtiği yola da sadece 50 metrelik mesafede konumlanıyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 20 dakikalık uzaklıkta yer alan Huzurlu Marmara Bostancı projesinde 2+1, 3+1 ve 5+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 65 metrekareden başlayıp 178 metrekareye kadar yükseliyor.

HUZURLU MARMARA BOSTANCI FİYAT LİSTESİ

Huzurlu Marmara Bostancı fiyat listesi şöyle;

 • 2+1 daireler 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

 • 3+1 daireler 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

 • 5+1 daireler 1 milyon 830 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

ÖDEME PLANLARI

Projeden daire satın almak isteyenler konut kredisi kullanarak alımlarını gerçekleştirebiliyor. Projede alıcının şartlarına uygun farklı ödeme modelleri de tasarlanabiliyor.

Proje enfes deniz manzarası ile de tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Projenin beşinci katından itibaren deniz manzarasının keyfi çıkarılabiliyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Zengin sosyal olanaklarıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başaran yer alan hizmetler ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:

 • Cafe

 • Restoran

 • Güvenlik

 • Otopark

 • Yeşil alan

 • Çocuk oyun alanları

 • Fitness salonu

 • Sauna yer alıyor.