Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Denizİstanbul'da ayda 2 bin 906 TL'lik taksitlerle daire sahibi olunabiliyor

Keleşoğlu Holding'in en yeni projesi Denizİstanbul'un yaz-kış tatil tadında bir yaşam imkanı sunan Mercan Konakları etabında fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek noktalarında birçok konut ve ofis projesi üreten Keleşoğlu Holding'in son projesi Denizİstanbul'un yeni etabı Mercan Konakları'nın inşaatına hızla devam ediyor. 719 adet dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunuluyor.

5 ve 8 kat arasında değişen blok yapısına sahip olan Denizİstanbul Mercan Konakları'nda her katta iki daire ve üç cephe avantajı bulunuyor. 60 bin metrekare üzerine konumlanan Mercan Konakları; akarsuları, peyzaj alanları ve denize cephe plajı ile tatil tadında konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam vaad ediyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor

Daire fiyatlarının 299 bin TL'den başladığı Mercan Konakları'nda 1+1 daireler, 66 ve 75 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 dairelerde 90 ve 144 metrekare olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Mercan Konakları’nın yeni etabında, 133 ve 193 metrekare büyüklüklüğünde 3+1 daireler ile 213 metrekareden başlayan 4+1 daireler de bulunuyor.

2017 yılının son çeyreğinde tamamının teslim edilmesi planlanan Mercan Konakları’ndan peşinat sonrası ara ödemeli plan ile ayda 2 bin 906 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Denizİstanbul, kişiye özel hazırladığı ödeme planları doğrultusunda, konut kredisi ile 10 yıla, kurum finans sistemi ile de 3 yıla yayılan farklı ödeme seçenekleri de sunuyor.