Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dia Mare Mimaroba'da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor

Ahmet Kul İnşaat ve Şarkent Yapı tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirilen Dia Mare Mimaroba'da peşin ödemelere yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Bir süre önce ön talep toplama çalışmalarına başlanan Dia Mare Mimaroba projesinde ilk etap satışlarına başlandı. Büyükçekmece Mimaroba'da 11 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede toplam 188 daire bulunuyor. Alanları 100 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen projede 17 adet dükkan bulunuyor.

Teslimlerine Ağustos 2018'de başlanması beklenen projenin ilk etabında 3 blok yer alıyor. 2+1 dairelerin 370 bin TL'den, 3+1 dairelerin ise 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Firma bünyesinde 24 ay sıfır faizle taksit avantajı da sunulan projeden banka kredisi kullanarak dükkan ya da konut sahibi olunabiliyor.

Denize 300 metrelik mesafede bulunan Dia Mare Mimaroba projesinde tüm daireler deniz manzarasına sahip. Yeşil ve maviyi bir arada sunmasıyla hem yatırım hem de oturum amaçlı tercih edilen projenimn sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kafe, restoran ve yürüyüş parkuru yer alıyor.