Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Diamond Hill Bodrum'da hemen teslim villar 650 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Türkiye'nin en büyük tatil merkezlerinden Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşama kazandırılan Diamond Hill Bodrum'da fiyatlar 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşama geçirilen Diamond Hill Bodrum projesi Anba Gayrimenkul kalitesi ve güvencesiyle inşa ediliyor. Konut fiyatlarınn 650 bin dolardan start verdiği proje lüks özellikleri ile dikkat çekiyor.

Muğla Bodrum Merkezinde yaşama kazandırılan Diamond Bodrum projesinde toplam 10 adet müstakil lüks villa seçeneğine yer veriliyor. Ultra lüks donatıları ile sektörde adından sık sık bahsettiren Diamond Hill Bodrum projesi seçkin on aileyi bekliyor.

Hemen teslim avantajı ile tüketiciye sunulan projeden banka kredisi kullanılarak lüks villa satın alınabiliyor. Anba Gayrimenkul tarafından 7 bin 600 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılan projede yer alan lüks villalar 4+2 kat planında dizayn ediliyor. Diamond Hill Bodrum projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 240 metrekare olarak tasarlandı.

5 blok şeklinde ikiz villalardan meydana gelen projede 4+2 dubleks 240 metrekare brüt 440 büyüklüğünde tüketicinin karşısına çıkıyor.
Diamond Hill Bodrum projesinde yer verilen her villanın kendine ait büyüklükleri 500 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen bahçe alanı ve açık yüzme havuzu mevut. Diamond Hill'de villalar A plus ürünlerle hizmet veriliyor.

Hemen teslim avantajıyla tüketiciye sunualn projede yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Açık yüzme havuzu

  • Çocuk yüzme havuzu

  • Çocuk oyun alanları

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Deniz manzarası

  • Açık otopark

  • Güneşlenme terası