Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Divan Residence at G Tower trafiksiz bir yaşamın kapılarını aralıyor

Mar Yapı'nın İstanbul'un yeni Levent askı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Divan Residence at G Tower trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Mar Yapı'nın geçtiğimiz ay satışa çıkardığı Divan Residence at G Tower projesi otel konforunda rezidans keyfinin yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı da sunuyor. Toplamda 432 dairenin bulunduğu Divan Residence at G Tower projesi 380 adet 1+1, 26 adet 1+1,5, 26 adet 2+1 daireden oluşuyor. Metrekare fiyatlarının 5 bin 500 TL seviyesinden başladığı projede daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor.

İstanbul’un ana arterleri TEM ve E5 otoyolları ile Avrasya Tüneli’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; metro hattına sağladığı direkt bağlantı ile yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Divan Residence at G Tower projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Bölgenin değeri her geçen gün artıyor

Lansman öncesi dönemde yüzde 20'sinin satışı tamamlanan proje hakkında bilgi veren Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Mar Yapı olarak Basın Ekspres Yolu’nun geleceğini ve yatırım değerini ilk gören ve yatırımlarını buraya yapan markayız. Sevinerek ve gurur duyarak söylüyorum ki bizim Divan’la bu bölgeye inanıp yarattığımız sinerji, bu bölgenin çehresini değiştirdi. Basın Ekspres Yolu yatırımlarımız iki havaalanına yakın, TEM ve E5’i birleştiren konumda yer alıyor. Bu bölgenin değeri; deniz otobüsüne yakınlığı ve metro bağlantısıyla her geçen gün artıyor" dedi.