Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Ada’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor

DKY İnşaat tarafından İstanbul’un gözde lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen DKY Ada’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Son dönemin yükselen yıldızı Kartal’da DKY İnşaat güvencesiyle inşa edilen DKY Ada projesinde lansmana özel satışlar başladı. 29 eylül’de kamuoyuna tanıtılan projenin lansman satışları başladı. Projede fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası Kartal ilçesinde projelendirilen DKY Ada projesi 19 bin metrekarelik alan üzerinde 600 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. Toplam 4 blok ve 792 konuttan kentsel dönüşüm projesinde lansmana özel fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

Sağladığı sosyal imkanlar ile de dikkatleri üzerine çeken DKY Ada’da 4 ticari alan ve 1 kreş yer alıyor. 94-211 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e ve 2+1,5’tan 3+1,5 olmak üzere geniş bir kitleye hitap eden projede lansman satışları başladı.

Hem yatırımcının hem de ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken DKY Ada 29 Eylül Cuma günü kamuoyuna tanıtıldı.

DKY Ada'nın tanıtıldığı basın toplantısına ev sahipliği yapan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; “DKY ADA projemiz, adını sahip olduğu muhteşem adalar manzarası, adaların ruhunu yansıtan ve huzurunu hissettiren yaşam konseptinden alıyor. Yeni nesil buçuklu dairelerin yer aldığı ‘DKY ADA’ geniş ve kullanışlı daireleri, peyzajıyla farklılaşan yeşil alanları, zengin sosyal ve sportif olanakları, çocuklara özel aktivite alanlarıyla aileler için tasarladığımız özel bir proje.

792 konutun, 4 adet ticari alanın ve 1 kreşin yer aldığı DKY ADA projemiz, fitness ve SPA merkezi, spor alanları, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu ve aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini arttıracak ve Kartal’a değer katacak.” şeklinde devam eden Ali Dumankaya ön talep toplama sürecinde projeye 4 bin adet bilgi talebi geldiğini açıklayarak “DKY ADA, bölgeye katacağı değer ve şehrin merkezinde sunduğu premium yaşam standardı ile Kartal’ın ikonik projelerinden biri olacak.

Lansman öncesinde 4 bin adet talep topladığımız projemiz, Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Kadıköy - Kartal - Tavşantepe Metro Hattı ve Marmaray gibi toplu taşıma araçlarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. ‘DKY ADA’ sosyal imkânları dışında,yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile burada yaşayacak sakinlerine İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek.”şeklinde konuştu.

DKY İnşaat'tan yeni ödeme sistemi: Ekopratik

DKY İnşaat ile birlikte sektörde yeni bir ödeme şekli yer almaya başlayacak. Şirket bünyesinde kişiye özel olarak hazırlanan Ekopratik Ödeme Sistemiyle projeden yatırım yapanlar peşinatları, ara ödemeleri, vadelerini, taksitlerini kendileri belirliyorlar. Satış fiyatlarının 395 bin TL'den başladığı projede ekopratik sistemiyle birlikte 120 aya kadar vade imkânı bulunuyor.