Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Cadde Göztepe 05'te hemen teslim daireler 1 milyon 710 bin TL'den start veriyor

DKY İnşaat tarafından hayata kazandırılan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde 3+1 daireler 1 milyon 710 bin TL’den başlıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Göztepe’de sektöre kazandırılan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en işlek lokasyonlarından Göztepe’de hayata geçirilen DKY Cadde Göztepe 05 projesinde toplam 30 adet konuta yer veriliyor. 3+1 ve 5+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin büyüklükleri ise 100 metrekare şeklinde tasarlanıyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Konut teslimlerinin Haziran 2018 tarihinden itibaren gerçekleştirildiği projede geniş ve konforlu yaşam alanları sunuluyor.

Tek blok şeklinde merkezi konumda yükselen 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerine yer verilen DKY Cadde Göztepe 05 fiyat listesi ise şöyle;

  • 3+1 daireler 1.710.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 5+1 daireler ise 2.830.000 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 ÖDEME PLANLARI

DKY Cadde Göztepe 05 projesinden konut satın almak isteyenler banka kredisi ile alımlarını gerçekleştirebiliyorlar. Hemen teslim konumundaki daireler zengin sosyal donatıları, prestijli ve merkezi konumu ile hem yatırım hem de oturum için çok özel fırsatlar sağlıyor.

DKY CADDE GÖZTEPE 05 SOSYAL OLANAKLARI

İstanbul Anadolu Yakası Göztepe’de butik konseptte tasarlanan DKY Cadde Göztepe 05 projesi Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal alanlar, peyzaj alanları ve yeşil alanlar yer alıyor.