Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Dragos için ön talepler alınıyor

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Maltepe Dragos Sahili’ne yakın konumda inşa edilen DKY Dragos’ta ön talepler toplanıyor.

Ön talep sürecinde olan DKY Dragos projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Maltepe’de hayata geçiriliyor.

Tüm dairelerin deniz manzarasına hakim olacak şekilde tasarlandığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projede henüz konut büyüklükleri, projenin başlangıç ve teslim tarihi, ödeme planları ve fiyatları ile ilgili bir bilgi açıklanmadı. Ancak projeye dair diğer detayların kısa süre içinde kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Henüz proje aşamasında olan DKY İnşaat projesi DKY Dragos İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Dragos Sahili’nde konumlandırılacak. Proje aşamasındaki DKY Dragos’ta ön talepler toplanmaya başladı bile.

Değerli bir lokasyonda hayata geçirilecek proje sağlayacağı sosyal olanaklar ile de yatırımcının gözdesi olmaya aday. DKY Dragos projesi için açılıp kapanabilen özelliğe sahip bir yüzme havuzu yapılması planlanıyor.

7 bin 500 metrekare alan üzerinde h ayata geçirilecek olan projede deniz manzaralı konum alıcıyı büyüleyecek. DKY Dragos her daireden deniz manzarasına hakim olunabilecek şekilde çizildi.

Projelendirme çalışmalarının en kısa sürede bitirilmesi beklenen projede yakında inşaat çalışmaları da başlayacak.