Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY İnşaat’tan 120 ay yüzde 0,45 faiz fırsatı

DKY İnşaat, Ramazan ayına özel tüm projelerinde geçerli olmak üzere 120 ay yüzde 0,45 faiz imkanı sunuyor.

DKY İnşaat, İstanbul’un merkezi noktalarında hayata geçirilen projeleri için Ramazan’a özel kampanya başlattı. Yüzde 20 indirim avantajı sunan kampanya; DKY Sahil, DKY Kartal, DKY On Kağıthane, Lokum Evler, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Businnes Kartal projelerinde Ramazan ayı boyunca geçerli olacak.

DKY İnşaat’ın tüm projelerinde hiç peşinatsız, 60 ay yüzde sıfır faiz ya da 120 ay yüzde 0,45 faiz seçeneği bulunuyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul Kartal sahilinde yükselen DKY Sahil projesi 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanı, otopark gibi olanaklar bulunuyor. DKY Sahil projesi teslim tarihi Haziran 2019 olarak belirlendi.

İstanbul Kartal'a bağlı Soğanlık bölgesinde 4 blok halinde hayata geçirilen DKY Kartal projesinde toplam 331 daire, mağaza ve ofisler yer alıyor. Projede otopark, çiçek bahçeleri, fitness center, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzları,bisiklet yolları, su kanalları, yemyeşil çimenler, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Projedeki daireler Haziran 2018’de teslim edilecek.

İstanbul Kağıthane’de konumlandırılan DKY On Kağıthane projesinde toplam 206 daire, ofis, dükkan ve otel alanlarına yer veriliyor. DKY On Kağıthane projesi Aralık 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.

İstanbul Tuzla’da yükselen Lokum Evler projesi 52 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor. Projede fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi olanaklar bir arada sunuluyor. Projenin ilk etabında teslimler bu ay içinde başlıyor.