Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY İnşaat’tan ‘Sevgililer Günü’ne özel ‘ev’lenelim kampanyası

Sektörün öncü isimlerinden DKY İnşaat tarafından geliştirilen ‘Sevgililer Günü’ne özel kapsamında DKY Sahil ve Lokum Evler projesinde yüzde 5 indirim uyguluyor.

DKY İnşaat tarafından geliştirilen iki prestijli proje Lokum Evler ve DKY Sahil’de Sevgililer Günü’ne özel geliştirilen kampanya sayesinde 12-18 Şubat tarihleri arasında yüzde 5 oranında indirim uygulanacak.

DKY İnşaat tarafından geliştirilen ‘Gel Ev’lenelim kampanyası sayesinde ev sahibi olmayan çift kalmayacak. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere belirlenen 12-18 Şubat tarihleri arasında yüzde 5 oranında indirim uygulanacak.
12-18 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak Sevgililer Günü’ne özel kampanyada DKY Sahil ve Lokum Evler projelerinde yüzde 5 oranında indirim hakkı tanınıyor.

Ev’lenelim kampanyası kapsamında avantajlardan faydalanarak DKY İnşaat tarafından geliştirilen DKY Sahil ya da Lokum Evler konut projelerinden birinden daire satın almak isteyenler 120 ay vade imkânı ve yüzde 0,99 düşük faiz oranıyla, 36 ay vade yüzde 0 faiz oranıyla hayallerini gerçeğe dönüştürebilecek. Sunulan düşük faiz ve uzun vade imkanlarının yanında kampanya kapsamında 12 Şubat- 18 Şubat 2018 tarihleri arasından daire almak isteyenlere bir de yüzde 5 indirim yapılacak.

İstanbul Avrupa Yakasının sakin ilçelerinden Tuzla’da sektöre kazandırılan DKY İnşaat Lokum Evler konut projesinde 1+1 tipinde tasarlanmış daireler 230 bin TL’den, 2+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 468 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Lokum Evler konut projesinde hiç peşinat ödemeden konut alabilmek mümkün. Ayrıca projeden konut alanlara teslim tarihine kadar kira desteği de veriliyor. Böylelikle daire sahibi olmak çok kolay hale getiriliyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve en hızlı gelişen ilçelerinden biri Kartal’da hayata kazandırılan DKY İnşaat DKY Sahil projesinde her ihtiyaca ve her zevke hitap edebilecek özelliklerde tasarlanmış 2+1,5’tan, 4+1,5’a kadar 10 farklı tipte tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Projeden daire satın almak isteyenlere şirket bünyesinden sağlanan finansmanla alıcının şartlarına uygun ‘ekopratik ödeme sistemi’ ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. DKY Sahil yatırımcıları istedikleri vadelerde istedikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını hazırlayabiliyorlar. Projede teslimlerin ise 202 yılı içinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.