Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Kartal'da son 3 dairenin satışı devam ediyor

DKY İnşaat tarafından İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Kartal'da hayata geçirilen DKY Kartal projesinde son 3 daire sahiplerini arıyor.

Kartal'da 21 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde 4 blok halinde yükselen DKY Kartal projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Toplam 331 konutun yer aldığı DKY Kartal'da alanları 98 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5, 5+1,5 ve 6+1,5 tipinde konutlara yer veriliyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 587 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu DKY Kartal projesi tamamlandığında yatırımcısına yükske oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Toplam 75 bin metrekarelik satılabilir alanı bulunan projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA ve yürüyüş parkuru bulunuyor. DKY Kartal projesi sunduğu geniş deniz ve Adalar manzarası ile yatırımcının dikkatini çekiyor.