Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Sahil görücüye çıkıyor

DKY İnşaat imzasıyla Anadolu yakasının gözdesi Kartal'da konumlandırılacak olan DKY sahil projesi basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

DKY İnşaat'ın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Kartal'da hayata geçireceği DKY Sahil için ön talep toplama çalışmaları geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde başladı. Aynı dönemde inşaatına da başlanan proje, Atalar Mahallesi'nde yer alan Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazi üzerinde yükselecek.

Toplamda 140 konutun yer alacağı DKY Sahil projesinin detayları 8 Mart Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak. 5 bin metrekarelik arsa alanında 5 bloktan meydana gelecek DKY Sahil'de satışlar basın toplantısının ardından başlayacak.

Tüm dairelerin Adalar manzarası görecek şekilde tasarlandığını vurgulayan Ali Dumankaya, DKY sahil projesi hakkında şöyle konuştu:

"DKY Sahil projemiz konfor anlamında ilave yenilikler de getiriyor. Sektöre kattığımız 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla müşterilerimize balkon keyfini deniz manzarasıyla yaşatacağız. Büyüklüğüne bakılmaksızın her daire için en az iki araçlık kapalı otopark ve bunun yanı sıra, depo olarak kullanılacak alanlar da tasarladık. Projede açılır kapanır çatılı yüzme havuzu, fitness ve kafeterya alanları olacak. Projede 128 ile 328 metrekare arasında değişen 22 adet 2+1,5, 110 adet 3+1,5, 8 adet 4+1,5 daire bulunacak."