Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Doğalgaza yüzde 9 zam!

Doğalgaz kullanımlarında konut abonelerine yüzde 9 oranında zam yapıldığı açıklandı.

BOTAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, konut abonelerinin kullanımlarında doğalgaza yüzde 9 oranında zam yapıldı. Ayrıca serbest doğalgaz tüketicilerinin doğalgaz kullanımlarına da yüzde 14 oranında zam yapıldı.

Doğalgaza yapılan zam dün akşam duyuruldu. BOTAŞ tarafından yapılan açıklama ile konut abonelerine doğalgaz kullanımlarında yüzde 9 oranında zam yapıldığı bildirildi.

Konut abonelerinin doğalgaz kullanım bedellerine yüzde 9 zam yapıldı!

Doğalgazda beklenmedik zam! BOTAŞ (Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi) tarafından yapılan yazılı açıklamadan edinilen bilgilere göre, konut abonelerine uygulanan doğalgaz tüketim bedeline yüzde 9 oranında zam yapıldığı açıklandı.

Serbest tüketicilerin doğalgaz kullanım bedellerine yüzde 14 zam yapıldı!

Konut abonelerine yüzde 9 şeklinde uygulanan doğalgaz zammı serbest kullanıcıları da etkiledi. Yıllık tüketim miktarı 300 bin metreküpün üzerinde olan proses amaçlı doğalgaz kullanan serbest tüketicilere uygulanan doğalgaz kullanım bedeline ise yüzde 14 oranında zam yapıldığı bildirildi.

44 aya yakın süredir fiyat artışı yapılmadı!

Ayrıca zamlara ek olarak BOTAŞ’tan yapılan açıklamada yaklaşık 44 aydır doğalgaz satış fiyatlarında herhangi bir artış yapılmadığı bilgisi de paylaşıldı.

Ekim 2016’da yüzde 10 indirim hatırlatması!

Serbest tüketicilerin ve konut abonelerinin doğalgaz kullanım bedellerine getirilen zam oranlarına ilişkin açıklama yapan BOTAŞ ayrıca 2016 yılının Ekim ayında yaklaşık yüzde 10 oranında da indirim uygulandığı açıklandı.