Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DoğaToria Pendik’te hemen teslim daire seçenekleri 186 bin TL’den başlıyor

Seydioğlu İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Pendik’te inşa edilen DoğaToria Pendik projesinde yaşam başladı!

İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden Pendik’te Seydioğlu İnşaat tarafından hayata kazandırılan DoğaToria Pendik projesinde konut teslimleri yapıldı. Yaşamın start aldığı prestijli projede daire satın almak isteyenlere çok özel avantajlar sunuluyor.
Hemen teslim avantajı ile dikkat çeken DoğaToria Pendik projesinde kalite ve uygun fiyatlar bir arada! Projede yer verilen dairelerin fiyatları 186 bin TL’den start alıyor.

Konumu, zengin sosyal olanakları ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran DoğaToria Pendik konut projesi Pendik ilçesinde yer alan Velibaba Mahallesi’nde yükseliyor.

10 katlı yatay tek bir blok şeklinde yükselen DoğaToria Pendik konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Her türlü ihtiyaca, zevke ve bütçeye hitap eden konut seçeneklerine yer verilen projede brüt 62 metrekare büyüklüğünde 1+1 dairelerin güncel satış fiyatı 186 bin TL’den start alıyor.

Merkezi konumu ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan ilgi gören DoğaToria Pendik konut projesi Aydos Ormanları’na yürüme mesafesinde yer alıyor. Çeşitli eğitim kurumlarına sadece 1 kilometre uzaklıkta konumlanan proje, Marmara Araştırma ve Eğitim Hastanesi ile yapımı devam eden metro hattına 2 kilometre uzaklıkta, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 5 kilometre mesafede yükseliyor.

1+1’den 3+1’e daire planlarına yer verilen Seydioğlu İnşaat DoğaToria konut projesinde tüketiciye;

  • Yürüyüş parkurları

  • Peyzaj alanları

  • Dinlenme alanları

  • Açık otopark

  • Kapalı otopark

  • Misafir araçları için otopark

  • 7/24 kameralı güvenlik hizmetleri

  • Güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.