Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Doğatoria'dan yüzde 35 peşinatla konut satın alınabiliyor

Seydioğlu Grup'un yeni projesi Doğatoria'da satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Yüzde 35 peşinatla daire sahibi olunabilen projede fiyatlar 149 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının yüksek prim getirisi vadeden Pendik'te hayata geçirilen Doğatoria projesi 3 bin metrekarelik alan üzerinde tek bloktan oluşuyor. Toplamda 111 dairenin yer aldığı projede dairelerin büyüklükleri 55 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire tiplerinin 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak belirlendiği Doğatoria'da teslimlerin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

Aydos Ormanı'na 50 metre mesafede yükselen Doğatoria'da daire fiyatları 149 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor. Doğatoria'dan daire sahibi olmak isteyenler yüzde 35 peşinat ödeyerek geri kalan ücreti her ay yüzde 2 ödeyecekleri şekilde taksitlendirebiliyor. Kalan tutar ise teslimde banka kredisiyle vadelendiriliyor.

Sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkurunun bulunduğu Doğatoria'da kiraların en bin TL'den başlaması bekleniyor.