Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Doğuş Holding lüks otellerini satışa çıkardı

Doğuş Holding, lüks otellerini satışa çıkardı. Otellere Portekiz, İspanya, İtalya, Asya ve Ortadoğu'dan birçok talip var.

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Faik Şahenk, İtalya’da Capri Palace bünyesindeki tüm lüks otellerini satışa çıkarmak için alıcılarla görüşmeye başladı. Sözcü Gazetesi’nde yer alan habere göre; satışa çıkarılan oteller listesinde Capri Palace markasının çatısı altında yer alan Dubrovnik'teki Villa Dubrovnik, Madrid'deki Hotel Villa Magna ve Roma'daki Aldrovandi Villa Borghese bulunuyor. İstanbul’da bulunan Grand Hyatt da satış listesinde bulunuyor.

OTELLERE BİRÇOK ÜLKEDEN TALİP VAR

Bugüne kadar Doğuş Holding tarafından yaklaşık 1 milyar euro yatırım yapılan otellerin neredeyse tamamı lüks statüsünde yer alıyor. Doğuş Holding’in sahibi olduğu ve 2 Michelin yıldızlı lokantanın da yer aldığı 68 odalı Capri Palace'ta bir gece konaklamanın bedeli 8 bin 163 euro. Oteller için Portekiz, İspanya, İtalya, Asya ve Ortadoğu'dan talipler bulunuyor.

CAPRİ PALACE HOTEL & SPA

DOĞUŞ HOLDİNG’İN KREDİ NOTU B-'YE DÜŞTÜ

9 Ekim 2018’de uluslararası kredi değerlendirme kuruluşu Standard&Poors (S&P) Doğuş Holding'in kredi notunu B’den B-'ye indirdi. Kredi notu düşüşü ile ilgili gerekçe olarak Doğuş Holding’in 725 milyon euro ve yatırım yaptığı şirketlerin 1.6 milyar euroluk refinansman anlaşmalarının henüz imzalanmamış olması gösterildi.