Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dolarını bozdurup konut alana Huzurlu Marmara'da yüzde 10 indirim

Huzurlu İnşaat, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dolardan TL’ye dönme çağrısını desteyerek, 10 bin dolar bozdurana Huzurlu Marmara'da yüzde 10 indirim yapacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, "Dolarlarınızı bozdurun; altına, Türk Lirası'na çevirin" çağrısı sonrasında iş dünyasından, halkı döviz bozdurmaya teşvik edecek destekler çığ gibi büyüyor. Huzurlu İnşaat, Türk Lirası’nın değerlenmesi için başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek verdi. Şirket, 10 bin dolar bozduran her vatandaşa İstanbul Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde yüzde 10 indirim sağlıyor.

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, "Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde tüm yurtta başlatılan TL seferberliğine, biz de satışları devam eden Huzurlu Marmara projemizde yaptığımız kampanyayla destek veriyoruz. Kampanya dahilinde, 10 bin dolar bozdurup projemizden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 10 indirim sağlıyoruz. Ekonomimize darbe vurulmasına fırsat vermemek adına başlatılan bu seferberlikte biz de Huzurlu İnşaat olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Sektör temsilcilerinin yanı sıra orta ve küçük ölçekli esnafımızın başlattığı kampanyalar da bizi mutlu ediyor. Yatırımcıları kampanyadan faydalanmaları için satış ofisimize bekliyoruz" dedi.