Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dora City Eskişehir'de satışlar devam ediyor

Atabir İnşaat tarafından Eskişehir Odunpazarı'nda hayata geçirilen Dora City Eskişehir projesinde daire fiyatları 375 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Eskişehir'in en değerli yaşam alanlarından Odunpazarı'nda 10 bin 870 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dora City Eskişehir projesinde toplam 64 konuta yer veriliyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği proje 8 bloktan meydana geliyor. Her katta 2 dairenin yer aldığı Dora City Eskişehir'de dairelerin tamamı 3+1 tipinde ve 184 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Dora City Eskişehir'de daire fiyatları 375 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 30 peşinatla konut kredisi kullanılarak konut sahibi olunabilen Dora City Eskişehir projesi tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den kiracı bulması bekleniyor.

Her daireye bir araçlık otopark yerinin ayrıldığı Dora City Eskişehir'in sosyal donatı alanları arasında basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve dinlenme alanları yer alıyor.