Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DOSTUM Projesi, Bursa’da hayat buluyor

Doğa sporlarının çekim noktası olma hedefiyle yola çıkan Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), DOSTUM Projesi ile turizme canlılık katmayı hedefliyor.

İnegöl Belediyesi tarafından doğa sporlarının odak noktası olmak için çalışmalarını sürdüren Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), turizm sektörünü canlandırmak için harekete geçti.

Toplam 80 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren DOSTUM (Doğa Sporları ve Turizm Merkezi) projesi, doğa sporlarıyla ilgilenmek isteyen herkese “ücretsiz” olarak hizmet veriyor. Bunun yanı sıra kültürel zenginlikleri tanıtmaya hem de İnegöl’ü cazibe merkezi haline getirmenin planları yapılıyor.

Çeşitli sosyal aktivite imkanı sunuluyor.

Hem yerli hem de yabancı turistler için oluşturan alanda fotosafari, trekking, kano (deniz bisikleti), kampçılık, balık tutma, atv safari, motocross ve off-road, bisiklet, okçuluk, yamaç paraşütü ve hafif hava araçları uçuşları yapılıyor.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı açıklamada, doğası ve doğa turizmine elverişli alanlarıyla Türkiye ve dünyanın dikkatini üzerine çekmeye hazırlanan İnegöl’ün, önümüzdeki süreçte turizm pastasından payını fazlasıyla alacağını vurguladı.