Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Double Diamond Residence teslim tarihi açıklandı

Katal İnşaat tarafından İzmir’in Karşıyaka bölgesinde inşa edilen Double Diamond Residence projesi Mayıs 2019’da teslim edilecek.

30 bin metrekare kapalı alana sahip Double Diamond Residence projesi, Katal İnşaat güvencesiyle Karşıyaka’nın Yeni Girne lokasyonunda yükseliyor.

60 milyon TL karşılığında inşa edilen Double Diamond Residence projesi ‘Çok Konuşulan Nokta’ sloganıyla tanıtıldı.

2 blok şeklinde dizayn edilen Double Diamond Residence projesinde toplam 156 daire bulunuyor. Proje kapsamındaki ilk 39 dare satışa çıktı.

Mayıs 2019’da teslim edilecek

Double Diamond Residence’ta 2+1'ler net 85 metrekare, brüt 116 metrekare, 3+1'lerde 1. tip net 152, brüt 183 metrekare, 2. tip ise net 136, brüt 167 metrekare olarak dizayn edildi. Konutlar davlumbaz, ocak, fırın, bulaşık makinesi ve davlumbaz ile birlikte teslim edilecek.

Double Diamond Residence projesinde kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, görüntülü intercom sistemi, kreş gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor. Cam giydirme cephesi ve kapalı terasları sayesinde proje tamamlandığında elmas gibi parlayacak. Double Diamond Residence projesinin Mayıs 2019’da teslim edilmesi bekleniyor.