Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dövizini bozdurana Bizim Evler 6 ve 7'de yüzde 5 indirim

İhlas Yapı, Bizim Evler 6 ve 7'den daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara bozdurdukları dövizin yüzde 5’i oranında indirim sağlıyor.

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Türk Lirası’nın değerlenmesi için başlatılan döviz bozdurma seferberliğine tam destek verdi. Şirket, Bizim Evler 6 ve bizim evler 7 projelerinden daire alanlara bozdurduğu dövizin yüzde 5’i oranında indirim sağlıyor. Kampanyadan, dolar ve euro bozdurup makbuzunu 31 Aralık'a kadar satış ofisine getirenler yararlanabiliyor.

Bizim Evler 6'da fiyatlar 498 bin TL'den başlıyor

Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir noktada yükselen Bizim Evler 6'da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. Bin 661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projede Gökkuşağı ve Metro etapları yer alıyor. Teslime hazır dairelerin sunulduğu Bizim Evler 6’da; ara katlarda, tüm masraflar dahil anahtar teslim, 116 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatı 498 bin TL olarak belirlendi. Projede ayrıca, 188 metrekare 3+1 daireler 706 bin TL’ye, 218 metrekare 4+1 daireler 981 bin TL’ye, 302 metrekare 5+1 daireler ise 1 milyon 142 bin TL’ye satışa sunulurken yatırımcıya kredili alımlarda alternatifli ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Bizim Evler 6’nın sosyal donatıları arasında üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, mescidi, anaokulu ve kreş yer alıyor.

Bizim Evler 7'de teslimler Ağustos 2017'de başlayacak

Ispartakule’nin en yenisi Bizim Evler 7’de 532 konut ve 48 ticari ünite yer alıyor. Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yatırımcılara sunuluyor. Projede 2+1 normal kat daireler 488 bin TL fiyatlarla alıcı buluyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları,tenis kortu ve mescid bulunuyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekânları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de yapılacak.