Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dreamtowers Adana'da 39 bin TL peşinatla daire satın alınabiliyor

Halil Avcı İnşaat'ın Adana'nın iş ve yaşam merkezlerinden Turgut Özal Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği Dreamtowers Adana'da 39 bin TL peşinatla daire sahibi olmak mümkün

"Dream" markalı projeleriyle Adana'ya çağdaş ve konforlu yaşam alanları kazandıran Halil Avcı İnşaat'ın en yeni projesi Dreamtowers Adana, Turgut Özal, Kenan Evren ve Uğur Mumcu Bulvarı'nın kesişme noktasında yükseliyor. Toplamda 56 dairenin ve ticari ünitelerin bulunduğu proje 15 katlı tek bloktan meydana geliyor. Adnan Menderes Baraj Gölü'nün hemen yanında yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness, sauna, sinema salonu, yürüyüş ve bisiklet pakurları ile peyzaj ve kamelyalar bulunuyor.

Üç bulvarın kesişim noktasında

Herkese uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu Dreamtowers projesinden 39 bin TL'ye daire alınabildiğini aktaran Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Dreamtowers Adana projesinin öne çıkan en önemli özelliğinin bulunduğu lokasyon olduğunu söyledi. Avcı, "Kenan Evren, ticari özellikleriyle öne çıkan bir bulvar. Uğur Mumcu da kafeleri, restoranları ile öne çıkıyor. Turgut Özal ise hem ticari hem eğlence, her yönden öne çıkan bir bulvar. Bu bulvarların üçünün tam ortasında eşsiz bir lokasyon. Yeni projemizde yerini alanlar, hayatın merkezinde sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilecek" dedi.