Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dumankaya Mozaik'te yüzde 20 peşinatla satışlara başlandı

Dumankaya İnşaat'ın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dumankaya Mozaik projesinden yüzde 20 peşinat ve 120 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

Az katlı mimarisiyle dikkat çeken Dumankaya Mozaik projesi 64 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılmış olan 24 konut bloğundan oluşuyor. Toplam 502 dairenin yer aldığı projede alanları 44 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği projede 4+1 tipindeki konutların satışları tamamlandı.

Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Dumankaya Mozaik projesinde daire fiyatları 247 bin TL ile 656 bin TL arasında değişiyor. Projeden 1-31 Ağustos tarihleri arasında daire sahibi olmak isteyenlere sunulan kampanya kapsamında, yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Dumankaya Mozaik projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, metro istasyonuna, Avrupa'nın en büyük şehir hastanesine ve çok önemli eğitim kurumlarına birkaç dakika mesafedeki konumuyla, hem yatırım hem de yaşamak için konut alacak olanlar için cazip fırsatlar sunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, sauna ve çocuk yüzme havuzu yer alıyor.