Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dumankaya'ya 'Ramazan bereketi' geldi

Dumankaya İnşaat'ın Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Dumankaya Horizon projelerinde Ramazan ayına özel kampanya başladı.

Dumankaya İnşaat, Ramazan ayına özel başlattığı yeni kampanyasıyla yatırımcıları Ritim İstanbul, Dumanya Horizon ve Dumankaya Mozaik projelerinden ev sahibi olmaya davet ediyor. "Ramazan Bereketi İşte Yılın Fırsatı‎" ismi verilen kampanyadan yararlanmak isteyenler 72 ay sıfır faiz ya da peşin ödemelerde yüzde 12+5 indirim fırsatıyla konut satın alabiliyor. Vadeli alımlarda 72 ay sıfır faiz kampanyasından faydalanmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikten sonra yüzde 25'lik kısmı ara ödemeyle, kalan yüzde 50'lik kısmı ise eşit taksitlerle vade farksız ödeyebiliyor.

Hemen teslim satışları devam eden Dumankaya Horizon ve Ritim İstanbul projelerinde son dairelerin satışları sürüyor. Dumankaya Horizon projesinde 2+1 daire fiyatları 782 bin TL'den, Ritim İstanbul'da 3+1 daire fiyatları 733 bin TL'den, yaşamın Nisan 2017'de başlayacağı Dumankaya Mozaik projesinde ise 3+1 daire fiyatları 548 bin TL'den başlıyor.