Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Duru Beytepe’de 25 bin TL peşinatla daire satın alma fırsatı

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığında hayata kazandırılan Duru Beytepe projesinde sadece 25 bin TL peşinatla daire satın alınabiliyor.

Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da yaşama kazandırılan Duru Beytepe projesinden konut satın almak isteyenlere çok özel imkanlar sağlanıyor. Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Beytepe lokasyonunda sektöre kazandırdıkları Duru Beytepe projesinde geri sayımın başladığını söyledi.

Çok özel fırsatlarla konut sahibi yapan Duru Beytepe projesinde sadece 25 bin TL peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. 47 bin 276 metrekare alan üzerinde yükselen Duru Beytepe projesinde teslimler için geri sayımın start aldığı şu günlerde çok özel kampanyalar geliştirildi.

Yüzde 5 peşinat ile konut sahibi yapan projeden daire satın almak için sadece 25 bin TL peşinat ödemeniz yeterli oluyor.
Ankara’nın merkezi ve gözde lokasyonlarından Beytepe’de sektöre kazandırılan projede konforlu ve geniş yaşam alanları tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Proje ve projedeki kampanyalar hakkında önemli bilgiler paylaşan İlhan Erdal, “Bizim Mahallenin Çocukları” sloganı ile yola çıktıklarını ve Duru Beytepe projesinin alternatifi olmayan, konforlu ve doğanın duru güzelliğinde bir yaşam vaat ettiğini söyledi.

Estetik mimarisi, doğa ile iç içe ve uyumlu yapısı ile dikkat çeken Duru Beytepe projesinden yüzde 5 yani 25 bin TL peşinat ödemesi yapılarak daire satın alınabiliyor.

Teslimler için geri sayımların başladığı Duru Beytepe projesinin inşaat çalışmalarının başlayalı henüz bir yıl dolmadı ancak projede kazı, su yalıtımı ve çevre dolguları gibi çalışmalar tamamlandı. Projede betonarme yüzde 85 oranında, ince imalat ise yüzde 10 seviyesinde tamamlandı.

Ankara Çankaya’nın Beytepe lokasyonunda doğanın merkezinde yükselen Duru Beytepe projesinde anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde başlaması planlanıyor.